Вчитель інфо

Наша гордість

ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ

Вони захищали Вітчизну

23 вересня 2015 р. у с. Керносівка (Новомосковський район, Дніпропетровська обл.,) відкрито меморіальну дошку в пам`ять про Андрія паращенка, Олега Яковлева та Дмитра Пермякова. Дошку розміщено у Керносівській школі, де вони навчались

Відкриття Пам`ятної Дошки

загиблим воїнам в АТО,

які навчались в Керносівській ЗОШ

Паращенко Андрій Васильович ("Парасич")

Паращенко Андрій Васильович

Дата та місце народження: 20 серпня 1991 р., с. Ганнівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 12 серпня 2014 р., м. Вуглегірськ, Донецька область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Старший стрілець.

Підрозділ: 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Обставини загибелі: Загинув у бою близько 21.00 поблизу м. Вуглегірськ Донецької області.

Місце поховання: с. Ганнівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Орден

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Яковлев Олег Миколайович

Дата та місце народження: 2 січня 1973 р., с. Ганнівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Сержант.

Посада: Начальник радіостанції.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Яковлєва О.М. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Місце поховання: с. Ганнівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Орден За мужність iii ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Пермяков Дмитро ОлександровичПермяков Дмитро Олександрович ("Машина")

Дата та місце народження: 8 січня 1980 р., м. Дніпропетровськ.

Дата та місце загибелі: 28 серпня 2014 р., м. Новоазовськ, Донецька область.

Звання: Молодший сержант міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1".

Обставини загибелі: Загинув 28 серпня 2014 р. у бою під Новоазовськом

(Донецька область), де розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ

кадрової російської армії, яка зайшла на територію України. Після бою Дмитра

не знайшли ні серед поранених, ні серед убитих. Після тривалих пошуків

ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 25 червня 2015 року воїна

поховали. Разом з Дмитром загинув О. Мітягін.

Місце поховання: м. Дніпропетровськ, Краснопільськ

Орден За мужність iii ступеня

Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

МЕДАЛІСТИ ШКОЛИ

Вони нагороджені золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні" .

Глушко Алла Василівна, 1983 рік
Ладовиря Тетяна Олександрівна, 1995 рік
Травецький Михайло Олександрович, 1995 рік
Верас Андрій Валерійович, 1997 рік
Смолов Олександр Олександрович, 1997 рік
Мусійко Сергій Павлович, 1998 рік
Пред Юлія Михайлівна, 2001 рік
Живолуп Ірина Олександрівна, 2006 рік
Ситник Сабіна Сергіївна, 2006 рік
Пред Олександра Михайлівна, 2007 рік
Самоіщенко Маргарита Володимирівна, 2008 рік
Шкіль Катерина Олександріна, 2010 рік

Вони нагороджені срібною медаллю
 "За досягнення у навчанні".
Дацюк Володимир Ілліч, 1989 рік
Глушко Наталія Борисівна, 1990 рік
Ладовиря Наталія Олександрівна, 1991 рік
Пред Наталія Борисівна, 2000 рік