Вчитель інфо

Новини

З 13 по 17 листопада 2023 року в Керносівському  ліцеї проведені заходи ( онлайн) в рамках Тижня безпеки дороржнього руху.
Зокрема :
№з/п
Тип заходу
Тематика (назва)
Гра-вікторина (1-4 кл)
«Дотримуйся правил дорожнього руху»
Гра-вікторина (5-7 кл)
«Усім треба пам'ятати,що на дорозі не варто жартувати  »
Гра-вікторина (8-11 кл)
«Безпека руху- це життя»
Онлайн презентація (1-11 кл)
 «Безпека дорожнього руху»
Конкурс малюнків
«Безпека очима дітей»
Єдиний національний урок
 «Безпечне довкілля-дорога додому»

Шановні учні та батьки! Розпочався 2023-2024 навчальний рік.  Ми навчаємося дистанційно.
Уроки під час дистанційного навчання будуть проводитися згідно з чинним розкладом.
Уроки розпочинаються відповідно до затвердженого розкладу дзвінків.
Учителі самостійно визначають режим проведення навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу нчерез додаток Google Meet, Zoom) або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час — на платформі Нові знання).
Звертаємо вашу увагу на те, що не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою ліцею організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі).
Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки, інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями учням 1-11-х класів — на освітній платформі Нові знання.
Облік навчальних досягнень учнів 5-11 класів проводиться на платформі nz.ua, доступ до якої мають усі діти і батьки учнів.

Подяка Керносівському ліцею за участь у проєкті "Найбільший урок у світі" https://drive.google.com/file/d/1PONpp2rU7F-9hSVDzsL4zbFpBrzj6aVe/view?usp=drivesdk
Інформаційний портал з реформування шкільного харчування  https://znaimo.gov.ua/

Увага!!! Продовження дистанційного навчання з 01.01.2023 року
Увага!!! Дистанційне навчання з 01.09.2022  року